Lapių būna įvairių. Šita cukrinė, todėl kalba apie cukrinį diabetą ir technologijas.
0
0,00 
0 items
No products in the cart.

Seminaro “Sportas su dirbtinės kasos sistema” įrašas

Seminaras skirtas žmonėms su 1 tipo diabetu, naudojantiems dirbtinės kasos sistemą ir norintiems geriau suprasti, kaip diabetu sergančio žmogaus organizmą veikia aktyvi fizinė veikla bei susipažinti su pagrindiniais saugaus bei efektyvaus sportavimo sergant cukriniu diabetu principais. Aptarsime sporto teikiamas naudas bei problemas, su kuriomis susiduriama nusprendus judėti daugiau, bei efektyvius šių problemų sprendimo būdus. Seminaro dalyviai galės 14 d. žiūrėti įrašą savo asmeninėje Cukrinės Lapės paskyroje.
Seminaras vyko: 2024-03-20 19:00
Autorius(ė): Laura Domarkienė
Įrašo trukmė: 60 min.

30,00 

Seminaras skirtas žmonėms su 1 tipo diabetu, naudojantiems dirbtinės kasos sistemą ir norintiems geriau suprasti, kaip diabetu sergančio žmogaus organizmą veikia aktyvi fizinė veikla bei susipažinti su pagrindiniais saugaus bei efektyvaus sportavimo sergant cukriniu diabetu principais. Aptarsime sporto teikiamas naudas bei problemas, su kuriomis susiduriama nusprendus judėti daugiau, bei efektyvius šių problemų sprendimo būdus. Reguliari aktyvi fizinė veikla yra vienas iš diabeto kontrolės „kertinių akmenų“. Tačiau vien pasiryžimo „nuo rytojaus pradedu sportuoti“ gali nepakakti: nežinant esminių sporto su diabetu principų, diabeto kontrolės rodikliai gali ne tik ne pagerėti, bet net ir reikšmingai pablogėti. Uždaro ciklo dirbtinės kasos sistemos, tiek atviro kodo (kaip AAPS, Loop ir kt.), tiek komercinės (Medtronic MiniMed 780, Medtrum Nano ir kt.) užtikrina glikemijos kontrolę miegant, dirbant, valgant ir po valgio. Tačiau fizinis aktyvumas, ypač jei jis nėra reguliarus, tampa rimtu iššūkiu šių sistemų naudotojams. Šio seminaro tikslas – suteikti objektyvią, naujausiomis mokslo žiniomis pagrįstą informaciją apie fizinio aktyvumo metu diabetu sergančio žmogaus organizme vykstančius procesus, treniruočių planavimo ir pasiruošimo joms svarbą, bei pademonstruoti gerosios diabeto technologijų naudojimo praktikos sportuojant pavyzdžius. Diabeto kontrolei nėra vieno visiems tinkamo recepto, tad seminare įgytos žinios padės Jums savarankiškai nuspręsti, kas Jums tinka geriausiai, ko reikėtų siekti, o kas galbūt visiškai netikslinga. Seminaro dalyviai galės 14 d. žiūrėti įrašą savo asmeninėje Cukrinės Lapės paskyroje.
Kas vyksta su glikemija sporto metu? Kodėl kartais glikemija sportuojant ne krenta, o kyla? Kortizolis – priešas ar brolis? Kuo skiriasi sportas naudojant injektorius, insulino pompas ir dirbtinės kasos sistemas? Kaip „informuoti“ dirbtinės kasos sistemą apie sportą? AAPS parametrai sportui: geroji praktika Triukai ir patarimai norintiems judėti daugiau. Atsakymai į Jūsų klausimus.
Skip to content