Lapių būna įvairių. Šita cukrinė, todėl kalba apie cukrinį diabetą ir technologijas.
0
0,00 
0 items
No products in the cart.
Seminaras Sportas ir diabetas

Seminaro “Sportas ir diabetas: ar tikrai viskas paprasta?” įrašas

Seminaras skirtas žmonėms su bet kurio tipo cukriniu diabetu, norintiems geriau suprasti, kaip diabetu sergančio žmogaus organizmą veikia aktyvi fizinė veikla ir susipažinti su pagrindiniais saugaus bei efektyvaus sportavimo sergant cukriniu diabetu principais. Aptarsime sporto teikiamas naudas bei problemas, su kuriomis susiduriama nusprendus judėti daugiau, bei efektyvius šių problemų sprendimo būdus.
Seminaras vyko: 2023-05-31 19:00
Autorius(ė): Laura Domarkienė
Įrašo trukmė: 90 min.

30,00 

Nesvarbu, kiek laiko gyvenate su diabetu – pasiryžti teigiamiems pokyčiams savo sveikatos labui niekada nėra per vėlu. Reguliari aktyvi fizinė veikla yra vienas iš diabeto kontrolės „kertinių akmenų“. Tačiau vien pasiryžimo „nuo rytojaus pradedu sportuoti“ gali nepakakti: nežinant esminių sporto su diabetu principų, diabeto kontrolės rodikliai gali ne tik ne pagerėti, bet net ir reikšmingai pablogėti. Šio seminaro tikslas – suteikti objektyvią, naujausiomis mokslo žiniomis pagrįstą informaciją apie fizinio aktyvumo metu diabetu sergančio žmogaus organizme vykstančius procesus, aerobinės ir anaerobinės fizinės veiklos įtaką glikemijai, treniruočių planavimo ir pasiruošimo joms svarbą,  bei pademonstruoti gerosios diabeto technologijų naudojimo praktikos sportuojant pavyzdžius. Diabeto kontrolei nėra vieno visiems tinkamo recepto, tad seminare įgytos žinios padės Jums savarankiškai nuspręsti, kas Jums tinka geriausiai, ko reikėtų siekti, o kas galbūt visiškai netikslinga.
Kodėl ir kiek mums reikia sportuoti? Kas trukdo gyventi aktyviau? Gliukozės apykaita fizinio aktyvumo metu. Aerobinio, anaerobinio ir mišraus fizinis aktyvumo poveikis glikemijai. Kortizolis – priešas ar brolis? Kuo skiriasi sportas naudojant injektorius, insulino pompas arba dirbtinės kasos sistemas? Ar egzistuoja universali dieta sportuojantiems žmonėms su diabetu? Kaip tapti savo paties asmeniniu treneriu?
Skip to content