Lapių būna įvairių. Šita cukrinė, todėl kalba apie cukrinį diabetą ir technologijas.
0
0,00 
0 items
No products in the cart.

Seminaro “Diabetas ir imunitetas” įrašas

Šio seminaro tikslas – suteikti objektyvią, naujausiomis mokslo žiniomis pagrįstą informaciją apie sudėtingus diabeto ir imuniteto sąryšius, glikemijos kontrolės svarbą bei esminius infekcinių ligų profilaktikos klausimus. Diabeto kontrolei nėra vieno visiems tinkamo recepto, tad seminare įgytos žinios padės Jums savarankiškai nuspręsti, kas Jums tinka geriausiai, ko reikėtų siekti, o kas galbūt visiškai netikslinga.
Seminaras vyko: 2023-09-20 19:00
Autorius(ė): Laura Domarkienė
Įrašo trukmė: 90 min.

30,00 

Medijose apie imunitetą kalbama daug. Artėjant peršalimų ir gripo sezonui vėl pasipils straipsniai, TV laidos ir skambios portalų antraštės apie tai, ką daryti ir ko nedaryti su imunine sistema, kaip ją stiprinti ir pan. Imunitetas – be galo sudėtinga tema, o šalia stovintis diabetas viską dar labiau komplikuoja. Šis seminaras skirtas žmonėms su bet kurio tipo cukriniu diabetu, norintiems geriau suprasti, kaip veikia imuninė sistema, su kokiomis imuniteto apraiškomis susiduriame kasdien naudodami sensorius, pompas, insulino injektorius ir kitus diabeto prietaisus, kaip diabetas ir hiperglikemija veikia imuninę sistemą, kaip efektyviausiai apsisaugoti nuo sunkių infekcijų ir kitus svarbius dalykus. Nesvarbu, kiek laiko gyvenate su diabetu – pasiryžti teigiamiems pokyčiams savo sveikatos labui niekada nėra per vėlu. Imuninė sistema yra mūsų skydas ir apsauga ne tik nuo ligas sukeliančių mikrobų, bet ir nuo žalingų aplinkos veiksnių, teršalų, toksinų, mutacijų ir pan. Neretai girdime, kad imunitetą būtina „stiprinti“. Tačiau ką iš tiesų tai reiškia? Ar galime imunitetą paveikti maisto papildais, vaistažolėmis ar maudynėmis eketėje? Kada imuninė sistema išsiderina ir nukreipia savo ginklus į mus pačius? Šio seminaro tikslas – suteikti objektyvią, naujausiomis mokslo žiniomis pagrįstą informaciją apie sudėtingus diabeto ir imuniteto sąryšius, glikemijos kontrolės svarbą bei esminius infekcinių ligų profilaktikos klausimus. Diabeto kontrolei nėra vieno visiems tinkamo recepto, tad seminare įgytos žinios padės Jums savarankiškai nuspręsti, kas Jums tinka geriausiai, ko reikėtų siekti, o kas galbūt visiškai netikslinga.
1. Kaip veikia imuninė sistema? 2. Sensoriai, pompos, adatos ir imunitetas. 3. Kaip diabetas veikia imunitetą? 4. Ką reiškia „stiprus imunitetas“? 5. Kaip sergant diabetu pasiruošti virusų sezonui? 6. Skiepytis ar nesiskiepyti? 7. Mikrobai, vaistai ir diabetas.
Skip to content