Lapių būna įvairių. Šita cukrinė, todėl kalba apie cukrinį diabetą ir technologijas.
0
0,00 
0 items
No products in the cart.
nuostatu optimizavimas

Seminaro “AAPS geroji praktika: tikslinės glikemijos nuostatų optimizavimas” įrašas

Šiame seminare išsiaiškinsime, kaip teisingai nustatyti tikslinės glikemijos vertę esant įvairioms gyvenimo situacijoms, kokią įtaką sistemos skaičiavimams daro šios vertės keitimas, kaip išmaniai naudoti laikinus tikslus bei kokios pagalbinės AAPS priemonės padeda išlaikyti žmogaus su diabetu glikemiją fiziologinės normos ribose. 
Seminaras vyko: 2024-01-25 19:00
Autorius(ė): Laura Domarkienė
Įrašo trukmė: 60 min.

30,00 

Fiziologines normas atitinkanti glikemija yra kiekvieno diabetu sergančio žmogaus siekiamybė. Kol dar nebuvo išmaniųjų diabeto kontrolės technologijų, tikslinė glikemija buvo apibrėžiama 3,9 – 10,0 mmol/l ribose. Šios ribos gali būti individualiai nustatomos siauresnės (pvz.: nėštumo metu) arba platesnės (pvz.: nejaučiant hipoglikemijos simptomų), tačiau jos neatitinka fiziologinių normos ribų (3,3-5,5 mmol/l nevalgius). Uždaro ciklo dirbtinės kasos sistemos, tokios kaip AAPS, leidžia tikslinės glikemijos ribas reikšmingai susiaurinti, tačiau tam reikia ne tik aiškiai žinoti, kokią įtaką glikemijai turi kiekvienas derinamas uždaro ciklo parametras, bet ir kaip uždaro ciklo sistemoje suprantama tikslinės glikemijos vertė bei laikini glikemijos tikslai. Šiame seminare išsiaiškinsime, kaip teisingai nustatyti tikslinės glikemijos vertę esant įvairioms gyvenimo situacijoms, kokią įtaką sistemos skaičiavimams daro šios vertės keitimas, kaip išmaniai naudoti laikinus tikslus bei kokios pagalbinės AAPS priemonės padeda išlaikyti žmogaus su diabetu glikemiją fiziologinės normos ribose. 
Tikslinės glikemijos samprata AAPS sistemoje. Kodėl vienas skaičius yra geriau, nei intervalas? Kokius parametrus reikia peržiūrėti, jei glikemija nepasiekia tikslo? Laikini tikslai: skaičius yra svarbiau už pavadinimą. Laikinų tikslų automatizacijos. Tikslinė glikemija SMB ir Dinaminio JIF algoritmų kontekste. Gerosios praktikos pavyzdžiai, taikant laikinus tikslus kasdienybėje. Atsakymai į Jūsų klausimus.
Skip to content